O holdingu

Součástí zdravotnického holdingu DavepoMedevac jsou tyto společnosti:

 • Medical service Davepo s.r.o.
 • Medevac, s.r.o.
 • Medevac Trauma Clinic s.r.o. 

Všechny společnosti jsou poskytovateli zdravotní péče v oborech Přeprava pacientů neodkladné péče, Dopravní zdravotní služby a Domácí péče. Jednotlivé společnosti poskytují vybrané zdravotnické služby, na které se zaměřuje a specializuje. Díky tomu můžeme jako holding nabídnout komplexní služby jak při přepravě pacientů, tak při zajištění přednemocniční neodkladné péče. DavepoMedevac je partnerem nejen všech domácích zdravotních pojišťoven, ale i řady komerčních pojišťoven a asistenčních společností.

Při zdravotnických asistencích v rámci motoristického sportu spolupracujeme s Mezinárodní automobilovou federací (FIA) a Mezinárodní motocyklovou federací (FIM). Naše zdravotnické zařízení je členem Asociace dopravních zdravotních služeb a Asociace služeb přepravy pacientů neodkladné péče.

Společnost Medevac, s.r.o. je nově od druhé poloviny roku 2023 poskytovatelem služeb anestezie a intenzivní medicíny se zaměřením na ambulantní a jednodenní zdravotní péči. Hlavní myšlenkou naší práce v tomto podoboru akutní i plánované péče je bezpečnost a spokojenost našich pacientů. Pracujeme se špičkovým vybavením na prestižních spolupracujících klinikách a naše služby poskytujeme s úctou a respektem ke společným klientům.

DavepoMedevac je partnerem Nadačního fondu Kryštůfek.

 • Davepo Lab s.r.o.
 • DAVEPO MEDICAL s.r.o.

Davepo Lab s.r.o. je zdravotnické zařízení zabývající se speciálními laboratorními vyšetřeními. Zaměřujeme se na oblast klinické imunologie, alergologie, mikrobiologie a molekulární medicíny.
Disponujeme oprávněním k poskytování zdravotních služeb v oborech Lékařská mikrobiologie, Klinická Alergologie a Imunologie a povolením k vyšetřování
SARS-CoV-2.
Činnost v naší laboratoři zajišťují odborní kvalifikovaní pracovníci s bohatou praxí. Využíváme moderní přístrojovou techniku, která umožňuje rychlé a efektivní zpracování vzorků. Celý průběh zpracovávání je navíc detailně monitorován a kontrolován. Naši pracovníci se pravidelně účastní školení, přednášek a seminářů, které jsou v souladu
s nejnovějšími trendy v oboru laboratorní diagnostiky.

Společnost DAVEPO MEDICAL se specializuje na výzkum, vývoj a inovace v oblasti přírodních věd, zejména přírodních léčiv a potravin.
Spolupracujeme s významnými světovými odborníky v oblasti lékařské chemie, biochemie a mikrobiologie, kardiologie, dermatologie, potravinářských technologií atp.
Na výzkumu naší společnosti se podílí mj. i Vysoká škola chemicko-technologická
v Praze.
Prioritou je pro nas maximální šetrnost k životnímu prostředí, udržitelnost a minimální uhlíková stopa ve všech oborech naší činnosti.
Celý proces výzkumu, výroby a distribuce léčiv je podřízen těmto našim hodnotám.

Profesionalita:

 • Nadstandardně vybavené sanitní vozy.
 • Speciální záchranářská technika k zásahům v nepřístupném terénu.
 • Dva mobilní moduly pro hromadné neštěstí, nebo zajištění sportovních nebo společenských akcí.
 • Bariatrický sanitní automobil vybavený nosítky Medirol Vivera s nosností do 320 kg.
 • Transporty dětských pacientů a novorozenců, včetně přepravy v transportním inkubátoru.
 • Dispečink zdravotní služby s nepřetržitým provozem.
 • Domácí zdravotní péče poskytovaná ve vlastním sociálním prostředí pacienta.
 • Záchranná služba s vlastním Medical centrem na Autodromu Most.
 • Akreditovaní lékaři s licencí FIA a FIM .
 • Krizová připravenost – skupina speciálních činností pro řešení mimořádných událostí.

Jsme na Facebooku

Na našem facebookovém profilu se s vámi pravidelně dělíme o zajímavé informace.

Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons
Cover for DavepoMedevac
2
DavepoMedevac

DavepoMedevac

Váš poskytovatel zdravotních služeb, dopravní zdravotní služba, přeprava pacientů neodkladn

2 weeks ago
DavepoMedevac

Máme doktory, kteří se nebojí jakékoliv výzvy 😂 #davepomedevac #quad #zachranka #zachranari #ambulance #rescue #zdravitniasistence #zdravotnidozor #nurse #doctor #lekarvesluzbe #ctyrkolky #medicalservicedavepo #ZZS #IZS PS: Fotka je jenom naaranžovaná, bez helmy nejezdíme 🤪 ... See MoreSee Less

Máme doktory, kteří se nebojí jakékoliv výzvy 😂 #davepomedevac #quad #zachranka #zachranari #ambulance #rescue #zdravitniasistence #zdravotnidozor #nurse #doctor #lekarvesluzbe #ctyrkolky #medicalservicedavepo #zzs #izs PS: Fotka je jenom naaranžovaná, bez helmy nejezdíme 🤪

3 CommentsComment on Facebook

jsem rád že vidím Petra

Where is the helmet? I don't think you guys making example for safety as the medic on Quad .

Tváří se jako malé dítě, které dostalo hračku 🙂

2 weeks ago
DavepoMedevac

XVII. všesokolský slet 2024 - pochod Prahou a my jsme u toho nemohli chybět.

XVII. všesokolský slet je největší oslavou sportu pro všechny na světě. V roce 2022 uplynulo 140 let od prvního sletu v roce 1882, což podtrhuje unikátní tradici této události.

Vyvrcholení příprav, které trvají šest let, tedy sletový týden v Praze bude od 30. června do 5. července 2024. Sletový tým očekává účast 20 tisíc cvičenců a více jak 50 tisíc diváků ze všech koutů České republiky i ze zahraničí. #davepomedevac #vsesokolskyslet #vsesokolskyslet2024 #sokol #pochod #zdravotnici #zachranari #rescue #rescuecar #ambulance
... See MoreSee Less

XVII. všesokolský slet 2024 - pochod Prahou a my jsme u toho nemohli chybět.

XVII. všesokolský slet je největší oslavou sportu pro všechny na světě. V roce 2022 uplynulo 140 let od prvního sletu v roce 1882, což podtrhuje unikátní tradici této události.

Vyvrcholení příprav, které trvají šest let, tedy sletový týden v Praze bude od 30. června do 5. července 2024. Sletový tým očekává účast 20 tisíc cvičenců a více jak 50 tisíc diváků ze všech koutů České republiky i ze zahraničí. #davepomedevac #vsesokolskyslet #vsesokolskyslet2024 #sokol #pochod #zdravotnici #zachranari #rescue #rescuecar #ambulanceImage attachmentImage attachment

Naši partneři

Nenalezli jste požadovanou informaci, kontaktujte nás.